KONST / Litografier / Färglitografi 8985044
nr 898 5044
Reidar Aulie
(1904-1977), Norge
Färglitografi, Reidar Aulie (1904-1977), 92/260, signerad, motivet: 47x56
Reidar Aulie, norsk målare född 1904, död 1977.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 juni 2014
kl 18:34:07
1/6 23:39:13